kooperacyjna, przygodowa gra akcji dla 1-4 graczy nawiązująca do gier RPG
oparta o aplikację fabuła pełna znaczących wyborów i zaskakujących zwrotów akcji
ponad 35 godzin napisanych z rozmachem historii i intensywnych walk
- sesje gry trwające niecałą godzinę

Daj się wciągnąć przygodzie

Gra

Fateforge: Kroniki Kaan to pełna przygód i akcji kampania osadzona w mitycznym świecie, pełna zaskakujących zwrotów akcji, napisanych z rozmachem historii oraz intensywnych walk, której poszczególne części można rozegrać w mniej niż godzinę.

Gra oferuje grupie od 1 do 4 graczy przystępne zasady i klimat rodem z gier RPG. Znaczące wybory fabularne i emocjonujące potyczki stanową serce tego wypełnionego akcją tytułu. Wciel się w jednego z bohaterów, a potem wraz z przyjaciółmi wywalcz sobie drogę do zwycięstwa stosując salta, parady, szybkie cięcia i śmiałe szarże na wrogów. Oparta o aplikację fabuła pozwala Ci poruszać się po pełnym intryg mieście i zapamiętuje wybory, które w ostatecznym rozrachunku zmienią losy cesarstwa.

Dowiedź się jako pierwszy, kiedy rozpocznie się przygoda!

Powiadom mnie o starcie kampanii

Przygoda

Fateforge: Kroniki Kaan to przygodowa gra akcji zarówno dla osób początkujących, jak i doświadczonych graczy. Oparta o aplikację gra wciąga Cię do bogatego i niezwykle interesującego świata fantasy, inspirowanego grą fabularną, bez udziału mistrza gry. Ponadto zastosowanie aplikacji ułatwia opanowanie zazwyczaj trudnych i wymagających zasad gier typu dungeon-crawler, z jakimi normalnie poradziliby sobie tylko zaawansowani gracze.
Po ukończeniu pieczołowicie opracowanego samouczka, który szybko wprowadzi Cię w zasady kampanii, przejdziesz do zmagań o osiągnięcie bardziej wymagających celów i przeżyjesz wiele zaskakujących spotkań, podczas których będziesz musiał w pełni wykorzystać potencjał i najróżniejsze kombinacje zdolności swojego bohatera – w przeciwnym razie nie masz co marzyć o odniesieniu sukcesu. Wypełnianie celów otworzy dostęp do cennych łupów, nowych miejsc, interesujących interakcji z postaciami i wielu pobocznych zadań.
W ciągu godziny możesz swobodnie rozegrać jeden lub dwa scenariusze, a łącznie przeżyć ponad 35 godzin emocjonujących przygód. Dokonywane wybory wyznaczą krętą ścieżkę wśród rozwidlających się wątków fabularnych gry, owocując unikatowymi doświadczeniami podczas każdej rozgrywki.
W trakcie całej przygody aplikacja prowadzi Cię niczym prawdziwy mistrz gry. Obsługuje mechanikę, opowiada historię i wprowadza odpowiedni klimat, dzięki czemu możesz skupić się na rozgrywce i naprawdę poczuć się bohaterem przeżywanej przygody.

Pobierz instrukcję!

Opowieść

„W tym mieście, z którego uczynił dumę całego Kaan, Ilkral ma oczy i uszy na każdym rogu. Jest ukochanym władcą, lecz pośród cieni miasta pogrzebał mroczne sekrety. W jego sercu płonie ambicja sprawiająca, że nie spocznie, póki każdy mieszkaniec Kaan nie ugnie przed nim kolan. Obawiam się, że jeśli staniemy mu na drodze, spali naszą ojczyznę na popiół, który rozwieje wiatr”.

Wraz z przyjaciółmi wcielicie się w bohaterów, którzy wyruszają ze swej porośniętej lasem ojczyzny do zatłoczonego i bogatego miasta zwanego Easafir. Liczycie na uwolnienie emisariusz Naskê, którą uwięziono w pałacu cesarza. Po drodze poznacie wachlarz barwnych postaci i napotkacie okoliczności wymagające rozwiązania za pomocą giętkiego języka lub strzały wypuszczonej celnie z łuku.

Świat

Fateforge: Kroniki Kaan oadzono w Eana – niezwykle szczegółowo opisanym uniwersum fantasy, tworzonym na potrzeby gry fabularnej od siedmiu lat przez nagradzane Studio Agate.
Gra zaprowadzi Cię do Easafir, stolicy cesarstwa Kartaçöl. Easafir to światowe miasto w rozkwicie, przyciągające bogactwo i władzę oraz tych, którzy ich poszukują. To miasto świateł i cieni, w którym doskonale widać dobrobyt i chwałę cesarstwa. Niemniej ta pozłota skrywa dowody tragicznej przeszłości miasta i straszliwych zbrodni cesarstwa, które czekają na odkrycie.
W miarę trwania misji napotkasz na swojej drodze plejadę najróżniejszych postaci – żebraków i śpiewających w tawernach bardów, oficerów straży miejskiej, wiedźmy w ukryciu, szpiegów z dalekich krain i uwięzionych druidów… a w końcu samego nieśmiertelnego cesarza. Zbadasz każdy zakątek miasta – od monumentalnych bulwarów i pełnych przepychu bazarów po mroczne zaułki Dzielnicy Zaćmienia; od zapieczętowanych krypt pierwotnych mieszkańców miasta po wypełnione aromatem perfum ogrody w cesarskim pałacu. W tej ogromnej metropolii stawisz czoła wielu przerażającym wrogom, zmierzysz się z coraz trudniejszymi wyzwaniami i będziesz musiał odnaleźć drogę w labiryncie zdrad, sprzecznych interesów i trudnych wyborów.

Marzy Ci się darmowa, drukowana, ekskluzywna mapa Kaan?

Dowiedź się, co przydarzyło się Naskê i zdobądź darmową, drukowaną, ekskluzywną mapę Kaan dostępną w ramach kampanii na platformie Kickstarter.

Co tydzień ujawniamy nową wskazówkę dotyczącą podróży Naskê. Odwiedź nasze media społecznościowe i dowiedź się, gdzie znaleźć następne wskazówki! Każda nowa wskazówka otwiera fragment mapy, a zarazem odkrywa niedawne miejsce pobytu Naskê i zbliża Cię do zdobycia darmowej mapy.

Odnalazłeś nową wskazówkę?